Speed-Trans Konin
skontaktuj się z nami:
tel. +48 501 774 135 / +48 604 498 617
tel. +48 501 774 135 / +48 604 498 617
Niskie ceny za przewóz osób!   Zadzwoń i sprawdź!

 

Witamy na stronie firmy Speed-Trans i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy

Nasza firma zajmuje się przewozem osób na terenie kraju oraz za granicę, głównie do południowej części Niemiec. Przewóz osób prowadzą doświadczeni kierowcy, dbający o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Ofertę kierujemy do firm, grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Zawsze staramy  się dopasować do naszego klienta dlatego dokładną trasę oraz postoje uzgadniane są indywidualnie z klientem. Busy do Niemiec organizowane są regularnie dlatego sprawdź dokładnie naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

 
Przewóz osób w kraju

- szkolenia
- zjazdy
- wesela
- przysięgi
- imprezy integracyjne
- dowóz na lotniska

Przewóz osób za granicę

- przewozy okazjonalne
- wyjazdy grupowe
- wyjazdy do pracy
 

 

Nasze auta

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy samochody marki Volkwagen typu T4 i T5. Są to samochody wysokiej klasy,  klimatyzowane, wygodne, stworzone z myślą o pasażerach. Wygodne siedzenia zapewniają wysoki standard jazdy dzieki czemu podróż staje się przyjemna i komfortowa. W każdym z naszych samochodów znajduje się 8 miejsc dla pasażerów. W zakładce Galeria dostępne są zdjęcia naszych aut.


Nasze trasy

Trasy jakie pokonujemy uzależnione są od wymagań klineta. Ukierunkowani jednak jesteśmy na przewóz osób z Wielkopolski do południowej części Niemiec. Listę miast oraz wizualizację państw można znaleźć w zakładce Nasze trasy.
Dla firm i grup zorganizowanych cel oraz trasa podrózyć może być dowolna.


Terminy podróży do Niemiec

    wyjazdy: środa i sobota
    powroty: czwartek i niedziela

 

więcej informacji pod numerami tel. +48 501 774 135 / +48 604 498 617
 

MENU